Uluslar Arası Patent Sahibi…

Uluslar Arası Patent Sahibi…

%20 Yakıt Tasarrufu ve Çevre Dostu…

Yüksek benzin fiyatları ve yüzbinlerce aracın trafikte olduğu günümüzde otomobil, traktör, tır, iş makineleri, tren, deniz araçları ve hatta uçaklarda bile kullanılabilen Eko 66’nın noter huzurunda yapılan testlerde %20 ‘ nin üzerinde yakıt tasarrufu sağladığı tescillendi.  Yüksek oranda tasarrufu ile ülke ekonomisine milyonlarca ton yakıt ve milyarlarca dolar katkı sağlaması planlanıyor. 

Ayrıca, çevreye de duyarlı olan cihaz sadece yakıt ve yağ tasarrufu sağlamakla kalmıyor, eksoz ve baca gazlarındaki insan sağlığına ve çevreye zararlı olan karbon monoksit gazını %0'a düşürerek çevreye ve doğaya da katkı sağlıyor.

Eko66 yakıt tasarruf cihazı çalışma prensibi olarak, elektromagnetik akım oluşturarak EKSİ olan oksijeni ARTI olan hidrokarbonla buluşturup tam yanmayı sağlıyor. Bu doğrultuda; motor gücüne göre değişiklik göstermekle birlikte BENZİN  ‘de   %20-25  oranında tasarruf sağlarken, bu oran DİZEL ‘de    %20-35’e kadar çıkabiliyor. Ayrıca, LPG’ de  %20   net tasarruf sağlarken Büyük araçlarda  %10-15 tasarruf sağladığı da belgelenmiştir. 

Uluslar Arası Patent Sahibi…

Türkiye, Avrupa ve Amerika dahil 27 ülkede test edilip, tasarrufu belgelenen Eko 66, uluslar arası patenti olan ilk ve tek tasarruf cihazı olma özelliğini de gözler önüne seriyor. Şu anda birçok ülkeye pazarlanan ürüne az yakıt tüketimi ve çevre dostu olmasından dolayı diğer ülkelerden de yoğun talep geliyor. 

TÜBİTAK tarafından onay belgesine sahip olmasının yanı sıra Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgesine sahip ilk ve tek yakıt tasarruf cihazı Eko66, 10 yıl boyunca garanti sağlıyor. Ayrıca Dünya çapında yankı uyandıran cihaz NASA tarafından da birçok bilimsel teste tabi tutularak tescillenen ve belgelenen Eko66 performansı ile büyük ilgi görüyor.  

Türkiye’ de birçok üniversite tarafından denenen cihaz övgüye ve belgeye doymuyor. Başta İstanbul Teknik Üniversitesi olmak üzere, Ege Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Dumlupınar Üniversitesi tarafından test edilen ve belgelenen Eko66, yakıt tasarrufunda eşsiz bir icat olduğunu her geçen gün kanıtlıyor.

Makedonya’ ya Yatırım…

Arnavutluk, Sırbistan ve Makedonya’ da önemli çalışmalar başlattıklarını belirten Talat Mollaoğlu, Kalkandelen Üniversitesi’ nde yapılan testler sonucunda %35 ‘ e varan tasarruf elde ettiklerini ve gördükleri büyük ilgi karşısında Makedonya bölgesinde yatırım yapmayı planladıklarını belirtti. 

Etiketler : habergündemTalat MollaoğluEko66TÜBİTAK


(2) Yorum Var..


Fatih Türk

muştayım nasıl faydalanabilirim..MEHMET KAYSERİLİ

EKO 66 DÜNYA İÇİN TÜRKİYE İÇİN ASRIN BULUŞU BU BULUŞUN SAHİBİ YOZGAT YERKÖY'LÜ TALAT MOLLAOĞLU O DÖNEMLERDE TÜRK HALKI ALMANYA YA İŞCİ OLARAK GİDERKEN TALAT BEY ALMANYA'YA ÜNİVERSİTE OKUMAYA GİDER ORADA TÜRK İŞÇİLERİMİZİ HOR GÖREN SİYONİSTLERE TÜRKÜN NELER YAPACAĞINI DÜNYA YA GÖSTERMEK İÇİN YILLAR SÜREN MÜCADELE İLE DÜNYA NIN HAYRAN KALDIĞI EKO 66 Yİ AZİMLE MUCADELE İLE TÜR


Yorum Yazİletişim

Adres:
ALTINŞEHİR NATOYOLU CAD, Arınç Sk. NO.12/14 A, 34776 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 02165404031
Email:info@eko66.com.tr
Fax:

Facebook